Potrzebujesz PILNEJ POMOCY DYREKTORA FINANSOWEGO – skontaktuj się z nami od razu +48 606 758 326
o_nas

Jesteśmy grupą doświadczonych Dyrektorów Finansowych z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, posiadających kwalifikacje biegłych rewidentów, FCCA, CIMA i tytuły naukowe. Zdobywaliśmy je m.in. pracując dla czołowych firm  audytorskich (tzw. Wielka Czwórka) w działach audytu, doradztwa strategicznego, consultingu, corporate finance, a później pracując jeszcze od 5 do 10 lat jako Dyrektorzy Finansowi i Członkowie Zarządu dla wielu wiodących firm z różnych branż w Polsce jak i za granicą.

Posiadamy szerokie doświadczenie we wszystkich możliwych dziedzinach dotyczących zarządzania finansami, a dodatkowo co czyni nasze usługi wyjątkowymi, stajemy się zintegrowaną częścią kadry zarządzającej każdej firmy której pomagamy aby wspierać ją i pozostałych członków tej kadry zarządzającej w decyzjach strategicznych i operacyjnych, gdyż wszystkie z takich decyzji pośrednio lub bezpośrednio ocierają się o elementy finansowe.

Naszym głównym celem jest odciążenie zapracowanych Właścicieli i Zarządów firm którym doradzamy od problemów i trudności finansowych i pomoc w długoterminowym zwiększeniu zyskowności i wartości tych firm.

Wykorzystujemy szeroką sieć zewnętrznych kontaktów biznesowych jakie wypracowaliśmy sobie przez lata współpracując z licznymi bankami, brokerami ubezpieczeniowymi, kancelariami adwokackimi, doradcami podatkowymi, firmami doradztwa unijnego, firmami windykacyjnymi, firmami doradztwa inwestycyjnego, notariuszami, firmami pomagającymi w fuzjach i przejęciach, firmami zwiększającymi efektywności funkcjonowania i bezpieczeństwo IT, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi dla klientów w najbardziej optymalny i efektywny sposób.

Pomagamy Właścicielom / Zarządom podejmować właściwe decyzje finansowe dotyczące działalności ich firm wcześniej niż mogą im się wydawać potrzebne, po to aby ograniczyć koszt tych decyzji lub konieczność ich wdrożenia w momencie kiedy może być już na to za późno.  

Zamów DARMOWY Przegląd finansowy

 

Back to Top