Potrzebujesz PILNEJ POMOCY DYREKTORA FINANSOWEGO – skontaktuj się z nami od razu +48 606 758 326
dolacz_do_nas

 

Jesteś zmęczony pracą na pełnym etacie w dużej firmie, która nie przynosi Ci już takiej satysfakcji jak kiedyś i jest najczęściej powtarzalna?

Nie pozwalają Ci działać kreatywnie, a pomysły które Ci się pojawiają są najczęściej niewykorzystywane z powodu długich procedur zatwierdzających lub braku łatwego kontaktu z decydentami, którzy często znajdują się za granicą i tak naprawdę nie rozumieją specyfiki działalności w Polsce?

 

My pomożemy Ci to zmienić, jeśli:

  • Jesteś pomysłowym Dyrektorem Finansowym z co najmniej 5 letnim doświadczeniem na tym stanowisku który pracował w swojej dotychczasowej karierze dla jednego, dwóch, trzech lub więcej pracodawców?
  • Posiadasz kwalifikacje biegłego rewidenta lub FCCA lub CIMA lub CFA lub MBA ?
  • Masz co najmniej 10 letnie doświadczenie zawodowe ogółem w zakresie zarządzania finansami?
  • Jesteś otwartą i kreatywną osobą lubiącą kontakty w ludźmi?
  • Nawet jeśli masz 50+ lub 60+ lat i małe szanse na zatrudnienie na pełen etat to dla nas przede wszystkim liczy się Twoje doświadczenie i wiedza.

Zmień swoje podejście do pracy, dowiedz się o nas więcej i zostań naszym Dyrektorem Finansowym.

Wyślij swoje CV w języku polskim aby dołączyć do naszego elitarnego grona
cv@dfhelp.pl

To wiedza i zdolności naszych Dyrektorów Finansowych sprawiają, że jesteśmy w stanie dostarczać nasze usługi na najwyższym poziomie, w związku z czym nieprzerwanie poszukujemy nowych zdolnych ludzi z pasją.
Dajemy swobodę pracy na wybranej liczbie projektów, więc nie musisz być zaangażowany przez 5 dni w tygodniu jeśli nie chcesz.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zamów DARMOWY Przegląd finansowy

Back to Top